pożyczki prywatne dla zadłużonych

Wśród mądrych i życiowo doświadczonych ludzi krąży opinia, że nie warto brać jakichkolwiek mniejszych lub większych pożyczek. Inwestycje dla amatorów mogą okazać się fatalne w skutkach. Posiadając plany, cele i marzenia często jednak o tym zapominamy. Co miesięczna pensja pozwala nam odłożyć małe sumy na drobne przyjemności oraz zapewnić ochronę przy nagłych potrzebach. Mała usterka w samochodzie lub uszkodzenie w domu dają nam często okazję do uświadomienia sobie, na co tak naprawdę wydajemy nasze ciężko zarobione pieniądze.

Ilu ludzi, tyle pomysłów na zdobycie dodatkowej gotówki. Niektórzy decydują się na pożyczki prywatne bez zabezpieczeń. Czy świadczy to o zaufaniu do pożyczkobiorcy? Taka forma zadłużenia jest z pewnością prostsza w sferze formalnej, o ile tylko wszystko zostanie przeprowadzone zgodnie z ustalonymi zasadami. Pożyczki prywatne dla zadłużonych mogą okazać się też jedynym ratunkiem. Banki zabezpieczają się przed ludźmi z niepewną sytuacją finansową. Instytucje działają jak najbardziej formalnie i zazwyczaj ciężko jest odłożyć lub przedłużyć termin spłaty kolejnej raty. Wszędzie pracują ludzie jednakże nie ma tu wyrozumiałości dla zwykłego, prostego człowieka. Instytucje finansowe działają na często mało zrozumiałych zasadach. Bankowość ma jednak swoje zalety, jeżeli tylko jesteśmy w stanie podjąć się zadania, które będziemy w stanie realizować ( w tym wypadku spłata pożyczki w wyznaczonym terminie).

Każdy typ pożyczki niesie za sobą pewne ryzyko i musimy się dobrze zastanowić czy chcemy brać na siebie taką odpowiedzialność. Czy każde marzenie jest warte nie tylko pieniędzy, ale czasu i nerwów na nie poświęconych? Niektóre formy realizacji marzeń mogę okazać się dużo tańsze niż inne. Przydatna jest tu również cierpliwość. W taki sposób będziemy mogli cieszyć się osiągnięciem przedsięwzięcia bez dodatkowych kosztów. Proste wydatki dostarczają nam tylko chwilowej motywacji, a te większe okazują się na tyle duże, że może warto na nie poczekać? Zamiast się zadłużać, spróbujmy odłożyć pieniądze.

104 Comments

   1. Witam
    Nie bardzo wiem, gdzie złożyć wniosek.Weszłam na podaną stronę pożyczki prywatne. pl i tylko dużo informacji powtórzone ze 3 razy.

 1. Błagam o pomoc jestem w bardzo trudnej sytuacji pożyczką uratowała mi życie potrzebuję 15 000 tyś
  Jestem na emeryturze i pracuję
  Bardzo proszę o pomoc

 2. Witam serdecznie,
  Jestem zainteresowana pożyczką prywatną w kwocie 5 000 tyś zł na weksel lub umowę cywilno-prawną. Bardzo proszę o kontakt.

 3. Witam jestem zainteresowany kwota 50 tys na jak najdłuższy okres planuje otworzyc swój biznes a nie mam na startpozdrawiam Jarek to moj numer 660725611

 4. Witam.Co prawda już straciła
  nadzieję że pożyczki prywatne istnieją,ale piszę.
  Potrzebuję pilnie 10.000,0tys.przy dochodzie 2450zł spłata 500zł miesięcznie.proszę pilnie o kontakt
  504181724.
  Pozdrawiam

 5. Witam, jestem zainteresowana pożyczką w wysokości 30.000 zł. Potrzebuję tych pieniędzy dla dzieci, a w szczególności dla synka, który leży w szpitalu. Aktualnie jestem zadłużona, ale dostaję świadczenia na dzieci w wysokości 2200 zł. Chciałabym się też wyprowadzić z aktualnego miejsca zamieszkania i zmienić otoczenie dla dzieci. Jestem w wielkiej potrzebie finansowej, nie mogę liczyć na kogokolwiek pomoc. Mój telefon to 511-937-120 a e-mail marta.kujawa@poczta.onet.pl.

 6. Witam serdecznie interesuje mnie kredyt około 70 000 tys złotych na 144 miesięcy jest możliwość proszę o kontakt na meila dziękuję za odpowiedź

 7. Witam serdecznie interesuje mnie kredyt około 70 000 tys złotych na 144 miesięcy jest możliwość proszę o kontakt na meila dziękuję za odpowiedź z góry dziękuję. Pracuje na umowę o pracę

 8. Witam!
  Potrzebuję pożyczki na kwotę około 7000PLN
  Jestem osobą pracującą która otrzymuje co miesiąc wynagrodzenie, jednak kilka sytuacji losowych sprawiły że od kilku miesięcy jestem stale w finansowym dołku. Miesięcznie jestem w stanie wydać około 700PLN na ewentualne raty. Proszę o możliwie szybką odpowiedź – Pozdrawiam!

 9. witam.Potrzebuję pożyczyć 25000 na okres 48 miesięcy. Osiągam dochody z tytułu umowy o pracę, i wynoszą one 4000,plus dodatkowe dochody z tytułu umowy o dzieło w kwocie 2000.Prosze o tylko poważne oferty

 10. Witam.Potrzebuje pożyczki 16000zl na 5 lat,mam problem z uzyskaniem gdziekolwiek. Moje dochody zapewniają mi regularne spłaty. Proszę o więcej szczegółów. tel.516498106 /tylko szczere i konkretne warunki.

 11. Jestem zainteresowana pożyczka w kwocie 60 000 zł na 120 rat. Mój dochód netto wynosi 5500 zl /1350 euro. Pracuje jako opiekunka osób starszych do pracy wyjeżdżam do Niemiec. Zatrudniona jestem w polskiej firmie na umowę zlecenie. Czy mam szansę na jakakolwiek pomoc. Mój e-mail :miroslawapieszko@gmail.com, telefonu nie odbieram chyba że wiem od kogo. Proszę o kontakt. Potrzebuję pożyczki bez żadnych przedpłat przed otrzymaniem pożyczki.

 12. Witam interesuje mnie pożyczka w kw 5000 tys lub mniej . Mam umowę o pracę dochód 1500. Zł ponieważ jest mniejszy bo mam komornika . Proszę o odpowiedź czy będzie możliwe .

 13. Witam . Interesuje mnie pozyczka w kwocie 3000 zl na raty . Nie wiem gdzie dokladnie mam zlozyc wniosek. Prosze o kontakt

 14. Dzień dobry,interesuje mnie pożyczka w kwocie 30 tysięcy złotych na 96 miesięcy. jak to wygląda jaka jest rata. Proszę o jak najszybsza odpowiedz na meila.

 15. Witam.
  Poszukuję pożyczki prywatnej w kwocie 50000zł na okres 120 miesięcy. Posiadam umowę o pracę na czas nieokreślony, brak zajęć komorniczych. Proszę o kontakt.

 16. Witam. Interesuje mnie pożyczka w kwocie 55000 na 120 miesięcy na spłatę innych zobowiązań żeby mieć jedną ratę. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony ale obecnie jestem na urlopie wychowawczym i mój dochód to 1500 z programu 500 +. Czy możliwe jest uzyskanie pożyczki??? Dodam że nie mam żadnych zabezpieczeń w formie nieruchomości…

 17. Witam serdecznie jestem zainteresowany pożyczka proszę o kontakt i jakieś konkrety jaki jest maksymalny czas i jaka jest maksymalna kwota pożyczki

 18. Interesuje mnie kwota ok 40 000 zł miesięczna rata 1000 zł umowa o pracę na czas nieokreślony moje miesięczne zarobki 2700-3100 netto.
  Kontakt: 691 309 584

 19. Witam serdecznie jestem zainteresowany pozyczka w wysokosci 60000 zl. Prosze o kontakt i jakies konkrety nie ukrywam sprawa jest bardzo pilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *